گرچه می خندم ولی این هق هق است
حرف حق در گوش کر چون نق نق است

Saturday, June 23, 2012

« دستور جلسه مذاکرات آتی استانبول "


بکلی محرمانه
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر س.ج. – یاسلام عطف به رهنمودهای جنابعالی مبنی بر استفاده ی بهینه از فرصت و دفع الوقت تا موعد برگزاری انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر، رئوس پیشنهادی مذاکرات جهت طرح در جلسه ی آتی در استانبول را به شرح زیر به استحضار می رساند:
الف – درصد غنی سازی:
1 – ما بموجب پادمان آژانس حق قانونی برخورداری از غنی سازی تا مرز نود درصد را برای مصارف صلح آمیز و پزشکی و آموزشی و فرهنگی برای خود محفوظ می داریم و هیچ معامله و مذاکره و مصالحه ای قابل طرح نخواهد بود.
2 – بنابراین حاضریم برای اثبات حسن نیت خود اورانیوم های غلیظ تر از بیست درصد را که تاکنون تولید کرده ایم به خارج از کشور بفرستیم و درازای آن غلظت زیر بیست درصد بگیریم.
3 – مشروط براین که رقیق تر از بیست درصد را بدون مزاحمت استکبار جهانی و دراقتدار کامل ادامه دهیم.
(زمان پیشنهادی دو جلسه سه و نیم تا چهار ساعته)

ب – تعیین تاریخ و مکان جهت ادامه ی مذاکرات بعدی:
1 – دوهفته بعد در بغداد
2 – یک هفته بعد در شانگهای
3 – دوازده روز بعد در بیروت
(زمان پیشنهادی: یک جلسه دو الی سه ساعته)

ج – مدیریت جهان:
1 – اقتصاد اتحادیه اروپا
2 – راه های پیش روی دموکرات ها در آمریکا
3 – راه های مبارزه با کارتل های مواد مخدر در مکزیک

خواهشمند است چنانچه مواردی برای اصلاح لازم است راهنمایی فرمائید در غیر اینصورت دستور فرمائید برادران سایبری موارد فوق را به صورت پاورپوینت جهت طرح در جلسه تنظیم و عودت فرمایند.
در پایان موارد زیر را نیز در حاشییه اعلام می نماید:
1 – نماینده ی چین از طریق یکی از برادران هیئت سلام رسانده و پیغام داده است جنانچه بشگه ای پانزده دلار تخفیف طی یک قرارداد پنج ساله لحاظ فرمایند، در جلسات آتی هوای مواضع مارا خواهند داشت.
2 – جناب آقای پوتین نیز از طریق برادران هیئتی پیغام داده اند چنانچه  در لیست پیشنهادی اقلام توپولوف و غیره تجدید نظری صورت گیرد، در پیشبرد برنامه نویسی بدافزار آنتی استاکس نت و آنتی فلیم (که دراینجا برادران آن را بد افزار کک به تنور می نامند) به یاری برادران ارتش سایبری خواهند شتافت و علاوه برآن تلاش خواهند کرد در راه اندازی نیروگاه بوشهر تسریع نمایند.
3 – زخمتی هم داشتم، لطفاً بفرمائید با رصد بازار و در صورت مناسب بودن مظنه، مقادیری دلار تا سقف دویست و پنجاه – سیصد هزار برای اینجانب خریداری و به اخ الزوجه مسترد نمایند.

با احترام
م.ب.
سرپرست کارشناسان مذاکره با 5+1


  

No comments:

Post a Comment